Hakkımda

Öncelikle beni merak edip bu sayfaya gelen her kimsen MERHABA !

Ben Samet EROL. 1998 doğumlu 20 yaşına gelmiş bir insan evladıyım. Elimden geldiğince anlamlı cümleler ile bu sayfayı tek seferde hiç geriye bakmaksızın yazmaya çalışacağım o yüzden şimdiden kusuruma bakma.

Ben 1998 yılında ANKARA YENİMAHALLE’de doğup sonrasında hayatımın büyük çoğunluğunu Ankara’da devam ettim. Klasik ilk öğretimi şurada orta öğretimi şurada okudum diye yazmak istemiyorum bunu ne yapacaksın ki ? Buna ihtiyacı olan zaten farklı bir yoldan bana ulaşsın. Liseye Ankara’da başlayıp Çankırı’da bitirdim. Üniversite hayatıma Burdur’da başladım ve şu tarih itibari ile devam ediyor.

Bilgisayar ve programlamaya olan ilgimi lisede devam ettirip saçma sapan web siteleri kurdum. Özellikle legal olmayan yolları web ile bağdaştırıp ilginç bir şekilde yüksek miktarda paralar kazandım ve bunları yaparken henüz 15 yaşındaydım. Bununla gurur duymuyorum elbette ancak sonuç olarak yaptım. Neyse bu konuyu da geçelim.

– Anime severim. –

Üniversite zamanı geldiğinde aslında bakarsanız klasik meslek lisesi öğrencisiydim. Mesleği biliyor ama teorik olarak sıfır, ders çalışmayı unutmuş insan… Ders çalışmaya sınava son 3 ay kala başladım tabi buna başlamak denirse tam tamına 50 test çözdüm ??? – Naniiiii Bununla sorunun mu var ??!!** –

Ne yapıcaz ne edicez diye araştırırken direk geçebileceğim ve tüm ilgi alanımı değiştirebilecek bir bölüm ile tanıştım. CBS ( Coğrafi Bilgi Sistemleri ) isimli bu bölümü yazıp hayatımda hiç gitmediğim Akdeniz bölgesine Burdur’a geldim. Lise ve en güvenilir arkadaşlarımdan Emre SARIKAYA ile bu bölümü yazıp artık sıkışıp kaldığımız o Çankırı’dan uzaklaşmış olduk. Bu konu hakkında daha fazla ayrıntıya blog’da girilebilir.

– Astronomi ve bilimi severim. –

Blog yazma fikri nereden çıktı ? Aslında bakarsanız yukarıda anlattığım gibi Web ile 15 yaşımdan beri içli dışlı birisiyim ve etrafımdan oldukça fazla blog yazarı vardı. Ben bunları görüyor ve ” zaten yapıyorlar ne gerek var ” diye dünyanın en saçma düşüncesi ile bir nevi tembelliğe bahane uydurarak erteliyordum 😀 Bir şeyleri yazıya dökmede pek başarılı olmasam da karşımdakine hitap konusunda oldukça başarılıyımdır. Kendi özgüvenime puanım 8/10.

Bu yazı tahminimden uzun oldu. Buraya kadar halen okuyan biriysen cidden beni tanımak istiyor olabilirsin. Gerçekten hayatımı bu yazılara sığdırma konusunda çok başarılı değilim. Kurduğum cümlelerden bunu anlayabilmiş olmalısın. Ne diyorduk… Web. Bu alanda tanıştığım ve hayatımdaki en güvenilir insanları buraya yazmazsam benim ayıbım olur. Can YİĞİTEROL, Kadir KILIÇMert KUŞKAPAN ve Nazif Gezer Bu arkadaşlar ile çok güzel şeyler yaptık. Her anlamda.

– Yabancı Dizileri Severim. –

Yazı aralarına sıkıştırdığım ilgi alanlarımı tekrar etmeme gerek yok. Ben böyle birisiyim işte. Bu blog’da ne paylaşacağım ? Yani ben çok sosyal bir insan sayılmam. İnstigram hesabımda 20 fotoğraf yoktur. Sonra takipçim de fazla yoktur. Twitter’da 2k bu arada. Hiçbir zaman bir yarış içine girmedim bu hayatta. – oğlum adamın takipçi sayısına bak hemen geçmeliyim !! ?? – çok saçma geliyor açıkçası.

Ne dedik çok sosyal değiliz, peki ne paylaşacağız burada ? Daha çok ilgimi çeken, gündem hakkında absürt yorumlarımı, size ilginç gelecek cbs ve astronomi konularını paylaşmayı düşünüyorum. İlginizi çekerse zaten takip ederseniz yani abone olun diye bir şey yok burada görüyorsunuz 🙂